Działka budowlana, ul. Świerkowa
Świerkowa, Buczkowice, śląskie
- 369 000 zł
- 1 844 m²
- 200,11 zł/m²
Monika Połatyńsk...
Skontaktuj się
Działka budowlana, ul. Świerkowa
Świerkowa, Buczkowice, śląskie
zaktualizowane:
16 maja 2026
Działka budowlana, ul. Świerkowa
Zaktualizowane: 16 maja 2026
369 000 zł 1 844 m² 200,11 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 369 000 zł (200,11 zł/m²)
- Działka: budowlana, 1 844 m²
- dojazd drogą asfaltową
- Źródło: biuro nieruchomości: REMAX POLSKA, zaktualizowane: 16.05.2026
- numer ogłoszenia: REMAX-6104/3123/OGS
Lokalizacja
- Adres: Świerkowa, Buczkowice, bielski, śląskie
Opis nieruchomości
KORDIAN OCHOCKI
Agent prowadzący
Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w malowniczej, górskiej miejscowości w bezpośrednim sąsiedztwie Szczyrku jednego z najpopularniejszych kurortów narciarskich w Polsce.
To miejsce, w którym cisza, natura i przestrzeń łączą się z bardzo dobrą dostępnością infrastruktury oraz atrakcji turystycznych przez cały rok. (...)
694 486...
694 486 486